Yepyeni bir uygulama, yepyeni bir deneyim!

Tüm ihtiyacınız tek uygulamada. Eğitim gerektirmeyen rahat kullanım. Kağıt, kargo olmadan hızlı e-SMM ve online tahsilat aktivasyonu. Sınırsız e-SMM kesme, gönderme, saklama, online tahsilat, alacak takibi, otomatik ya da toplu makbuz kesme. Belirlenen aralıklara otomatik makbuz hatırlatma. Tüm cihazlardan her an, her yerden kullanım kolaylığı. İşiniz için Ovinot Yeter.

Rahat Geçiş, Bütünleşik Süreç
e-İmza veya Mali Mühür kurulum sorunlarıyla uğraşmadan, e-SMM ve Sanal POS hesabı aktivasyonlarının yapılması ile üyelik sözleşmesinin imzalanması gibi ilk andan kullanmaya başlamanıza kadarki üyelik sürecinizi yüzde yüz dijital olarak tamamlarsınız. Kağıtsız, kalemsiz, kargosuz, sürtünmesiz...
Sınırsız e-SMM
Sınırsız e-SMM düzenler, gönderir ve saklarsınız. Aynı şekilde sınırsız gider belgesi kaydedebilir, otomatik alabilir ve saklayabilirsiniz.
Otomatik Hesaplama
Makbuz tutarınızı brüt, net ya da tahsil edeceğiniz tutara göre otomatik hesaplatarak makbuzlarınızı hemen düzenleyebilirsiniz. Ayrıca kolayca tevkifatlı makbuz düzenleyebilirsiniz.
Online Tahsilat
Müşterileriniz, herhangi bir kredi kartı veya banka hesabıyla e-makbuzunuzun veya kalan alacağınızın ödemesini, kendisine giden ödeme butonuna veya linkine tıklayarak online olarak hemen yapabilir. Ovinot’un tüm kredi kartlarına sunduğu 12 aya kadar vade seceneği ile ister tamamını isterse de bir kısmını kolayca ödeyebilir.
Otomatik Alacak Takibi
Müşterilerinize belirleyeceğiniz aralıklarla ve kurallarla otomatik olarak kalan alacaklarınızın ödeme hatırlatmalarını gönderebilir, tüm alacaklarınızı tek ekranda takip edebilirsiniz.
Kolay ve Uyumlu Dosya Aktarma
Kestiğiniz e-makbuzları dışarı aktar özelliği sayesinde, mali müşavirinizin muhasebe programına veya kullanıyorsanız ön muhasebe programınıza uyumlu olarak transfer edebilirsiniz.

EĞİTİM GEREKTİRMEYEN KOLAY KULLANIM

Ovinot eğitim gerektirmeden çok kolay ve hızlı kullanabilmeniz için tasarlandı. Ovinot ile işinizi istediğiniz an kendiniz rahatça yürütebilirsiniz, isteğiniz kullanıcıları tanımlayarak işlemleri onların yapmalarını ve belgeleri onların düzenlemelerini sağlayabilirsiniz. İster telefonunuzdan, ister tabletinizden ister bilgisayarınızdan, işinize ait tüm ticari işlemlerinizi, belgelerinizi ve paranızı tek uygulamadan güvenli, hızlı ve kolay şekilde takip edebilirsiniz. Desteğe ihtiyaç duyarsanız, müşteri hizmetlerimiz sizin için 7/24 her an hazır.

EĞİTİM GEREKTİRMEYEN KOLAY KULLANIM

ZAMAN KAZANDIRIR, İŞLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRIR

Ovinot'ta tüm işlemlerinizi tek ekrandan yaparsınız. Farklı farklı yerlerden üyelik ve aktivasyon işlemleriyle uğraşmazsınız. Kontörle, kotayla uğraşmazsınız. Kağıtlarla, korgoyla uğraşmazsınız. Sınırsız e-SMM kesebilirsiniz. Sınırsız tahsilat yapabilirsiniz. Sınırsız gider belgesi kaydedebilirsiniz. Otomatik makbuz, toplu makbuz, makbuz tekrarla, proforma makbuz, makbuz havuzu gibi özellikleriyle, size daha çok zaman kalır, işlerinizi kolaylaştırırsınız. Hiçbir görünmeyen veya ek ücret yoktur, her şey üyelik paketinizin fiyatına dahildir.

ZAMAN KAZANDIRIR, İŞLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRIR

EN İYİ ASİSTANINIZ

Ovinot'la makbuzlarınızı rahatça kendiniz kesebilirsiniz. Ovinot makbuzlarınızda yer alması gereken bilgileri kolay girmeniz için sizi yönlendirir. Böylece makbuzlarınızı mevzuata uyumlu düzenlemenize yardımcı olur. Ücretsiz olarak ek kullanıcı tanımlayarak tüm işlem, makbuz ve para süreçlerinizi güvenli şekilde yürütebilirsiniz. Mali müşavirinizi kullanıcı olarak eklerseniz, muhasebeleşecek gelir gider belgelerinizi görüntüleyebilir, takip edebilir, kullandığı muhasebe programına uygun formatta Excel ile dışarı aktarabilir. Tüm e- SMM’lerinizin PDF halini Excel içerisinden tek tıkla görüntüleyebilir ve isterse yazdırabilir.

EN İYİ ASİSTANINIZ
Hediye e-İmza'yı nasıl alabilirim?

e-İmza Ovinot yıllık paket üyeliklerinde şimdilik İstanbul ve Ankara'da teslim edilmektedir. Aylık üyeliklerde ise e-İMZATR'den Ovinot'a özel fiyatlarla e-İmza satın alabilirsiniz.

Kaç e-SMM kesebilirim?

Ovinot'ta hangi pakete üye olursanız olun hiçbir ek ücret ödemeden sınırsız sayıda e-SMM kesip gönderebilirsiniz.

Müşteri listemi ve kestiğim makbuzları Ovinot'a aktarabilir miyim?

Evet, müşteri listeniz ve makbuzlarınızı excel dosyası olarak Ovinot'a tek tuşla kolayca aktarabilirsiniz.

Kestiğim makbuzları mali müşavirime nasıl iletebilirim?

Mali müşavirinizi Ovinot uygulamasında kullanıcı olarak yetkilendirerek kestiğiniz tüm makbuzları toplu olarak ön muhasebe programına uyumlu olarak almasını sağlayabilirsiniz. Standart Paket'te 3 , Plus Paket'te sınırsız kullanıcı ekleyebilir, asistanınız ve mali müşaviriniz ile işbirliği şeklinde çalışabilirsiniz.

Alacak takibinde müşterime hangi sıklıkta hatırlatma yapılacak?

Otomatik alacak takibini istediğiniz müşteriler için belirlediğiniz aralıklarda aktif hale getirirsiniz. Sizin bilginiz dışında hatırlatma yapılmaz.

Bize UlaşınOvinot Whatsapp