İşiniz için Ovinot yeter.

Tüm finansal sürecinize tek uygulamada çözüm fırsatı. Eğitim gerektirmeyen rahat kullanım olanağı. Çevre ve bütçe dostu kağıt, kargo olmadan hızlı e-Fatura, e-SMM ve online tahsilat aktivasyon kolaylığı. Proforma Makbuz ve Proforma Fatura oluşturma avantajı. e-SMM ve e-Fatura kesme, gönderme, saklama imkanı. Online ve taksitli tahsilat seçeneği. Alacak ve ödeme takip üstünlüğü. Otomatik ödeme hatırlatma asistanı. Otomatik ya da toplu makbuz kesme kolaylığı. Tüm cihazlardan her an, her yerden erişim özgürlüğü. 7/24 Destek Hattı.

Rahat Geçiş, Bütünleşik Süreç
e-İmza veya Mali Mühür kurulum sorunlarıyla uğraşmadan, e-SMM, e-Fatura ve Sanal POS hesabı aktivasyonlarının yapılması ile üyelik sözleşmesinin imzalanması gibi ilk andan kullanmaya başlamanıza kadarki üyelik sürecinizi yüzde yüz dijital olarak tamamlarsınız. Kağıtsız, kalemsiz, kargosuz, sürtünmesiz...
Sınırsız e-SMM
Sınırsız e-SMM, tarife kotanız dahilinde e-Fatura düzenler, gönderir ve saklarsınız. Aynı şekilde gider belgesi kaydedebilir, otomatik alabilir ve saklayabilirsiniz.
Otomatik Hesaplama
Makbuz ve fatura tutarınızı brüt, net ya da tahsil edeceğiniz tutara göre otomatik hesaplatarak makbuzlarınızı ve faturalarınızı hemen düzenleyebilirsiniz. Ayrıca kolayca tevkifatlı makbuz ve fatura düzenleyebilirsiniz.
Online Tahsilat
Müşterileriniz, herhangi bir kredi kartı veya banka hesabıyla e-makbuzunuzun veya e-faturanızın kalan alacağınızın ödemesini, kendisine giden ödeme butonuna veya linkine tıklayarak online olarak hemen yapabilir. Ovinot’un tüm kredi kartlarına sunduğu 12 aya kadar vade seçeneği ile ister tamamını isterse de bir kısmını kolayca ödeyebilir.
Otomatik Alacak Takibi
Müşterilerinize belirleyeceğiniz aralıklarla ve kurallarla otomatik olarak kalan alacaklarınızın ödeme hatırlatmalarını gönderebilir, tüm alacaklarınızı tek ekranda takip edebilirsiniz.
Kolay ve Uyumlu Dosya Aktarma
Kestiğiniz e-makbuzları ve e-Faturaları, dışarı aktar özelliği sayesinde, mali müşavirinizin muhasebe programına veya kullanıyorsanız ön muhasebe programınıza uyumlu olarak transfer edebilirsiniz.

EĞİTİM GEREKTİRMEDEN HIZLI VE KOLAY KULLANIM

Ovinot eğitim gerektirmeden çok kolay ve hızlı kullanabilmeniz için tasarlanan bir e-iş uygulamasıdır. Ovinot ile işinizi istediğiniz an kendiniz rahatça yürütün, isteğiniz kullanıcıları tanımlayarak işlemleri onların yapmalarını ve belgeleri onların düzenlemelerini sağlayın. İster telefonunuzdan, ister tabletinizden ister bilgisayarınızdan, işinize ait tüm ticari işlemlerinizi, belgelerinizi ve paranızı tek uygulamadan güvenli, hızlı ve kolay şekilde takip edin. Desteğe ihtiyaç duyarsanız, OIvinot ekibi olarak müşteri hizmetlerimizin size destek için 7/24 her an hazır olduğunu bilin.

EĞİTİM GEREKTİRMEDEN HIZLI VE KOLAY KULLANIM

ZAMAN KAZANIN, İŞLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRIN!

Ovinot'ta tüm işlemlerinizi tek ekrandan yapın. Farklı farklı yerlerden üyelik ve aktivasyon işlemleriyle uğraşmayın. Çevre dostu Ovinot sayesinde, kağıtlarla, kargoyla uğraşmadan faturanızı kesin. Tahsilat yapın, giden fatura belgesi kaydedin. Otomatik fatura, toplu fatura, fatura tekrarla, proforma fatura, fatura havuzu gibi özellikleriyle, size daha çok zaman kalsın, işlerinizi kolaylaştırın. Görünmeyen veya ek ücret ödemesi yapmayın, her şey üyelik paketinizin fiyatına dahil olsun.

ZAMAN KAZANIN, İŞLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRIN!

EN İYİ ASİSTANINIZ, OVİNOT OLSUN!

Ovinot'la faturalarınızı rahatça kendiniz kesin. Ovinot faturalarınızda yer alması gereken bilgileri kolay girmeniz için sizi yönlendirsin. Böylece faturalarınızı mevzuata uyumlu düzenlemenize yardımcı olsun. Ücretsiz olarak ek kullanıcı tanımlayarak tüm işlem, fatura ve para süreçlerinizi güvenli şekilde yürütün. Mali müşavirinizi kullanıcı olarak ekleyin, gelir gider belgelerinizi görüntüleyin, takip edin, kullandığı muhasebe programına uygun formatta Excel ile dışarı aktarın. Tüm e- Fatura’larınızın PDF halini Excel içerisinden tek tıkla görüntüleyin ve isterseniz yazdırın.

EN İYİ ASİSTANINIZ, OVİNOT OLSUN!
Hediye e-İmza'yı nasıl alabilirim?

e-İmza Ovinot yıllık paket üyeliklerinde şimdilik İstanbul ve Ankara'da teslim edilmektedir. Aylık üyeliklerde ise e-İMZATR'den Ovinot'a özel fiyatlarla e-İmza satın alabilirsiniz.

Kaç e-SMM kesebilirim?

Ovinot'ta hangi pakete üye olursanız olun hiçbir ek ücret ödemeden sınırsız sayıda e-SMM kesip gönderebilirsiniz.

Müşteri listemi ve kestiğim makbuzları Ovinot'a aktarabilir miyim?

Evet, müşteri listeniz ve makbuzlarınızı excel dosyası olarak Ovinot'a tek tuşla kolayca aktarabilirsiniz.

Kestiğim makbuzları mali müşavirime nasıl iletebilirim?

Mali müşavirinizi Ovinot uygulamasında kullanıcı olarak yetkilendirerek kestiğiniz tüm makbuzları toplu olarak ön muhasebe programına uyumlu olarak almasını sağlayabilirsiniz. Standart Paket'te 3 , Plus Paket'te sınırsız kullanıcı ekleyebilir, asistanınız ve mali müşaviriniz ile işbirliği şeklinde çalışabilirsiniz.

Alacak takibinde müşterime hangi sıklıkta hatırlatma yapılacak?

Otomatik alacak takibini istediğiniz müşteriler için belirlediğiniz aralıklarda aktif hale getirirsiniz. Sizin bilginiz dışında hatırlatma yapılmaz.

Bize UlaşınOvinot Whatsapp