Yıllık Ovinot Üyelerine 3 Yıllık E-İmza HEDİYE!

E-Fatura ve E-SMM geçişi için E-İmza'ya sahip olmanız gerekir. Yıllık üyelik satın almalarında E-İmza hediye, aylık üyelik satın alanlara ise indirimli olarak E-İmza'ya kolayca sahip olabilirsiniz.

E-İmza Nedir?
Başka bir elektronik veriye eklenen veya elektronik veriyle mantıksal bağlantısı bulunan ve kimlik doğrulama amacıyla kullanılan elektronik veriyi tanımlar. Elektronik imza; bir bilginin üçüncü tarafların erişimine kapalı ortamda, bütünlüğü bozulmadan(bilgiyi ileten tarafın oluşturduğu orijinal haliyle) ve tarafların kimlikleri doğrulanarak iletildiğini elektronik veya benzeri araçlar ile garanti eden harf, karakter veya sembollerden oluşur.
Neden E-İmza'ya İhtiyacım Var?
E-Fatura, E-Arşiv Fatura ve E-SMM uygulamalarını kullanabilmek için GİB tarafından sunulan XML belgelerinin E-İmza ile imzalanması gerekmektedir. Şahıs şirketleri ve serbest meslek mensupları GİB E-Belge uygulamalarını kullanabilmesi için E-İmza'ya sahip olması zorunludur.
Islak İmza Gerektirmeden %100 Dijital İmza Süreci
Ovinot üyesi olduğunuz andan itibaren E-İmza'nız ile fiziksel imza süreçlerine girmeden, aktivasyonlar için gerekli tüm belgeleri oturduğunuz yerden imzalayabilirsiniz.
Türkiye'nin En Kolay İmzalama Aracı, OviSigner
Ovinot tarafından özel olarak geliştirilen OviSigner ile E-İmza kullanmak çok kolay. Bilgisayarınıza Java yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir sürücü (driver) yüklemeniz gerekmez. Yalnızca 30 saniyede OviSigner'ı yükleyip, elektronik imzalamaya başlayabilirsiniz. Tüm E-imza markaları ve sertifika tipleri ile uyumludur.
50'den Fazla Noktada E-İmza Teslimi
Size verilen bir kampanya kodu ile 50'nin üzerindeki anlaşmalı hizmet noktalarımızdan E-İmza'nızı kolayca teslim alabilirsiniz.
Bize UlaşınOvinot Whatsapp