Skip links

En Kolay Ön Muhasebe Uygulaması : Ovinot

En Kolay Fatura Kesme Programı Ovinot

Elektronik faturalama Ovinot ile artık çok kolay. Ovinot ile lokasyondan bağımsız kolaylıkla fatura kesebilir, yazdırabilir ve takip edebilirsiniz.

En Kolay Fatura Kesme Uygulaması

Ovinot ile e-Fatura, e-Arşiv Fatura, Özel Matrahlı Fatura, İhracat Faturası ve diğer tüm faturalar ile e-SMM (E-Serbest Meslek Makbuzu) kesebilirsiniz. Ovinot uygulamasında fatura kesmek istediğiniz müşterinizi girdiğiniz anda e-fatura mı, e-arşiv faturası mı kesileceğini otomatik belirlemektedir.

Fatura Hatırlatma Özelliği

Ovinot uygulamasında firmanız adına düzenlenen e-fatura geldiğinde anında e-posta ile haber alabilir ve faturayı görüntüleyebilirsiniz.

Faturalarınıza Kaşe ve Logo Ekleme

Faturanıza veya makbuzunuza logonuzu, kaşenizi, kendi seri numaranızı ve banka hesabı/IBAN bilgilerinizi kolayca ekleyerek faturanızı ve makbuzunuzu özelleştirebilirsiniz.

Toplu Fatura Oluşturma

Sisteme tanımladığınız firmalara toplu olarak, tek seferde e-fatura / e-arşiv kesebilirsiniz.

Güncel Döviz Kurları

Otomatik güncellenen döviz kurları ile USD, EUR ve GBP para birimlerinde makbuz ve fatura kesebilirsiniz.

Müşteri Cari Hesap Takibi

Müşterilerinizin size ne kadar borcu olduğunu, tedarikçilerinize ne kadar borcunuz olduğunu vade sürelerine göre kolayca takip edebilirsiniz.

Sanal Pos

Sanal Pos’unuza hemen sahip olun. Hiç kağıda dayalı bir işlem yapmadan e-İmzanız ile yerinizden kalkmadan, Ovinot üyeliğinizi başlatma aşamasında veya daha sonradan istediğiniz zamanda hızlıca sanal pos aktivasyonunuzu yapabilirsiniz.

Alacaklarınızı Müşterilerinize Otomatik Hatırlatır

Faturanız kesildikten sonra müşterinize otomatik olarak e-posta ile gider ve “Ödeme Yap” butonu ile kredi kartı ile kolayca ödemenizi tahsil edebilirsiniz.

Tahsilat Ödeme Takibi

Fatura / Makbuz bazında müşteri alacak ve tedarikçi borç takibi yapabilirsiniz. Ne kadar tahsilat ve ödeme yaptığınızı, tahsil edilecek ve yapılacak ödemelerin ne kadar olduğunu, vadesi geçen ve vadesi gelmeyenlere göre takip edebilirsiniz.

Link ile Ödeme Alma – Kredi Kartıyla Online Tahsilat 

Müşterilerinize kredi kartı ile online ödeme seçeneği sunun, Ovinot ile tahsilatlarınızı hızlandırın!

Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf, Advantage ve ZiraatCombo gibi  tüm kredi ve banka kartları ile ödeme alabilir, alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz.

Kolay Tahsilat, Taksitli Ödeme Alma

Ovinot ile 12 Taksitle online tahsilat yapabilirsiniz. Müşterileriniz fatura ve makbuzlarınızı 12 taksitle ödesin. Hem onlar öderken rahat etsin hem de siz hızlıca ödemenizi alın.

Kredi Kartı ile Online Fatura Ödeme – Link ile ödeme

Düzenlediğiniz faturaların tahsilatlarını müşterilerinizden anlaşmalı ödeme kuruluşu aracılığı ile sadece bir link üzerinden kolayca tahsil edebilirsiniz.

Ödeme Hatırlatma Özelliği – Fatura Hatırlatıcı 

Ödenmemiş fatura ve makbuzlarınız için otomatik alacak hatırlatmaları gönderin; Belirlediğiniz kriterlere göre Ovinot otomatik hatırlatmalar göndersin ve online ödeme sistemi ile tahsilatlarınızı hızlandırsın.

Otomatik Muhasebeleştirme

Tahsilatlar cari hesaplarınıza otomatik işlensin; Sanal POS ile yapılan tahsilatlarda, fatura / makbuz ve müşteri cari hesaplarınıza ödeme bilgileri otomatik olarak işlenir.

En Kolay Mali Müşavir Paneli

Ön muhasebe işlemlerini yaptığınız ekrandan kolayca ödeme, tüm belgelerinizi tek tuşla Mali Müşavirinize gönderin.

Excel Fatura Aktarımı

Tüm fatura ve makbuzlarınızı, mali müşavirinizin kullandığı muhasebe programına uygun excell formatında tek tuşla aktarabilirsiniz.

Proforma Fatura & Taslak Fatura

Fatura ya da makbuzunuzu kesmeden önce proforma veya taslak fatura veya makbuz düzenleyebilir, müşterinize gönderebilir veya kaydedip daha sonra istediğinizde e-fatura veya e-SMM olarak kesebilirsiniz. Proforma fatura veya makbuz ile tahsilatınızı yapabilir ve sonra da proformayı e-Fatura ya da e-SMM’ye tek tuşla çevirebilirsiniz.

Ovinot’un size uygun üyelik paketlerini incelemek için lütfen buraya tıklayınız.